ردیابی خودرو ، مدیریت ناوگان

چرا پرشیا ردیاب؟

در بازار کنونی ردیاب خودرو و فراوانی مدل های خارجی و برخی مدل های بی کیفیت و ناامن چینی, پرشیا سعی نموده است ردیابی با کیفیت و پشتیبانی مناسب به مشتریان ایرانی عرضه نماید. ردیاب خودرو تولید پرشیا متناسب با چشم انداز پرشیا, با نیاز کاربران ایرانی بومی سازی گردیده است.

وجود دستگاههای بدون كیفیت و پشتوانه و عدم همراهی این دستگاهها با سامانه های ردیابی اینترنتی پیشرفته و عدم پاسخگویی و پشتیبانی مناسب پس از خرید از جمله مشكلاتی است كه مشتریان در خرید و سفارش این محصولات با آن روبرو هستند.

پرشیا سعی نموده دغدغه پشتیبانی از ردیاب خودرو در سراسر ایران را با تشکیل واحد پشتیبانی بصورت تخصصی و همچنین نمایندگانی که در سراسر ایران جوابگوی مشتریان پرشیا هستند حل نماید.

مدیریت پرشیا, پشتیبانی و گارانتی مناسب محصولات خود را جز ماموریت خود میداند و تنها دلیل اعتماد مشتریان سابق این مجموعه را عمل به این ماموریت می داند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش پرشیا ردیاب در منوی محصولات مزاجعه نمایید.

1395/05/23 بازگشت
شرکت ارتباطات پرشیا دارای متخصصین مجرب ، پیشرو در زمینه خدمات IT و دیتا سنتر ، تلفن اینترنتی ، نصب و راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری ، برنامه نویسی وب و اندروید در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

ارتباط با پرشیا

 تهران - خ کریم خان زند - خ خردمند شمالی - نبش اعرابی سوم - پلاک 94 - طبقه دوم
 info@persiatc.com

 87700112 021

  زمان کاری

شنبه تا چهارشنبه - 8 الی 16:45

© 2019 | کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ارتباطات پرشیا می باشد.